Komody Mid Century/ komody w stylu skandynawskim

Zaktualizowano na  
Komody Mid Century/ komody w stylu skandynawskim

Komody FRISK – meble modułowe szyte na miarę

sideboard-with-with-cabinet-on-dark-background

Komoda mid century modern

 

Komody FRISK to meble do zadań specjalnych. Zaprojektowane w stylu skandynawskim, sprawdzą się w różnych przestrzeniach – ich uniwersalny wygląd świetnie łączy się tak z aranżacjami minimalistycznymi, jak i vintage czy zupełnie współczesnymi. Doskonale wpasują się nawet do niewielkiego pokoju, świetnie zaprezentują się w przestronnym salonie. Wszystko to za sprawą modułowej budowy, a także różnym wariantom wielkości tych mebli.

Komoda z szufladami – ich układ zależy od Ciebie!

W naszej ofercie dostępne są dwa główne modele komód: 690 z dwoma boxami, każdy o szerokości 69 cm oraz 460 z trzema boxami, z których każdy ma 46 cm szerokości. Produkty te opierają się na nogach, które są kompatybilne z regałami FRISK Mini. Dzięki temu bezproblemowo połączysz oba produkty, tworząc wyjątkowe aranżacje dopasowane do Twoich potrzeb!


 

sideboard-with-cabinet-and-drawers

komoda z szufladami

Największy atut naszych komód stanowi różnorodność wariantów. Wybierając komodę 690, będziesz mógł wybrać spośród 6 różnych układów boxów. Wolisz klasyczne, symetryczne meble? Wybierz wariant z dwoma szafkami lub szufladami. Jeśli preferujesz nieregularne formy – z pewnością polubisz produkty, w których połączyliśmy szafki open ze standardowymi szafkami.


sideboard-for-living-room-light-wood

komoda do salonu

Jeszcze inne możliwości oferuje komoda 460 z trzema boxami. 7 różnych wariantów układów sprawia, że meble te sprawdzę się doskonale w gabinetach, sypialniach czy salonach. W zależności od tego, jaki charakter aranżacji chcesz uzyskać – postaw na klasyczne lub nietypowe formy. Łącz szuflady z szafkami i stwórz nietuzinkowe rozwiązania.

Wybierając komody FRISK, w każdej chwili możesz zdecydować się na zmianę układów boxów, a także rozbudowę mebli o kolejne boxy. Dbając o jakość naszych produktów, impregnujemy je najwyższej klasy olejem matowym dostępnym w czterech wersjach kolorystycznych: naturalny/transparent, dąb, akacja i heban. Decydując się na zakup naszych produktów, nie tylko zyskujesz gwarancję najwyższej jakości, ale także tego, że meble te posłużą Ci lata i będą rozwijać się wraz z Twoimi pomysłami!

 

Opublikowano na  Zaktualizowano na