Historia naszej marki

Jak powstały nasze meble w stylu Mid- Century

O designerze

Twórcą kolekcji jest Dariusz Gapski – absolwent Poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego, który przez swój projekt złożył hołd światłu i ponadczasowej klasyce, nigdy nie wychodzącej z mody. Początkowo jego największą pasją była fotografia, w której zawsze jedną z ważniejszych rzeczy był proces. Klasyczne podejście do czarno-białej fotografii analogowej, wykonywanej wielkoformatowymi aparatami, było początkiem stworzenia kolekcji, która nie podporządkowuje się trendom, a czerpie z klasycznego podejścia do designu. W tym projekcie najważniejsze jest drewno, światło oraz delikatność w postaci zaobleń, które wychodzą spod rąk konkretnego twórcy, współtworzącego naszą firmę. Zamiłowanie do procesu i niesamowite skupienie na detalach zaowocowały meblami o aksamitnej powierzchni idealnie wyszlifowanego materiału, dzięki której użytkownik nawiązuje relację z twórcą. To najlepiej opisuje naszą kolekcję mebli. System mebli stworzony przez Dariusza Gapskiego ma w sobie ponadczasowy funkcjonalizm.

O firmie

Plywood Project to nie tylko Dariusz Gapski. Nasza firma liczy kilkanaście twórców, którzy codziennie wkładają ogrom pracy w to, aby projekty designera zagościły w Waszych domach.
Współwłaścicielem firmy jest Katarzyna Kućko, która dba o indywidualne podejście do klienta. Podstawową zasadą, jaką wyznajemy w obsłudze naszego klienta, jest kontakt z prawdziwym człowiekiem. Nie uznajemy botów ani gotowych odpowiedzi. Pisząc do nas, zawsze rozmawiasz z Kasią lub jej zespołem, a my robimy wszystko, abyś czuł, że jesteśmy tu po to, aby proces zakupowy był dla Ciebie czystą przyjemnością. Tworzenie relacji z Wami to dla nas priorytet.
Plywood Project to relacja, jaką wszyscy tworzymy z meblem i naszym klientem. Każdy z naszych mebli jest stworzony przez konkretnych ludzi. Każda noga, boczna czy półka wychodzi spod rąk osoby w naszej pracowni, która mieści się w jednym z największych miast Polski – Poznaniu. Dzięki ręcznemu wykonaniu naszych mebli mamy pewność, że produkt, który Wam dostarczamy, jest niepowtarzalnym dziełem, formą, która nie tylko jest funkcjonalnym i bardzo dobrze wykonanym meblem, ale również tworzy artystyczne formy, dzięki którym dom staje się prawdziwy.

Globalny zasięg

Od małej pracowni w Polsce, meble Plywood Project znalazły swoje miejsce w domach na całym świecie, od USA po Australię, Wielką Brytanię, Kanadę, a nawet Emiraty Arabskie. Dariusz i Kasia podkreślają znaczenie logistyki w zapewnieniu, że ich meble docierają do klientów w idealnym stanie. Ich modułowy system jest zaprojektowany tak, aby łatwo można było go złożyć, co sprawia, że jest dostępny i wygodny dla klientów na całym świecie. Tam, gdzie dociera Fedex, tam jesteśmy my! Co w przypadku branży meblarskiej nie jest oczywiste. Nasze nawet największe meble są tak skonstruowane, aby mogły dotrzeć w najdalszy zakątek świata. Spakowane są w taki sposób, że w naszej firmie nie istnieje dział reklamacji, bo ich po prostu nie ma. A co ze składaniem – jest bardzo proste i nie potrzebujesz do niego nic oprócz tego co dostaniesz od nas. Do wszystkiego są instrukcje, a w razie potrzeby zawsze jesteśmy pod telefonem i zrobimy wszystko, aby i ten etap był dla Was przyjemny.

Istota Plywood Project

W sercu Plywood Project leży zaangażowanie w jakość i zadowolenie klienta. Dariusz i jego zespół są dumni z tego, że ich meble oferują wyjątkowe doznania dotykowe, często opisywane jako „aksamitne w dotyku”. Ich dążenie do perfekcji oraz zaangażowanie w proces jest widoczne we wszystkich aspektach ich działalności, od projektowania po obsługę klienta. Patrząc w przyszłość, Dariusz, zapytany o swoją wizję dla Plywood Project w ciągu najbliższej dekady, wyraził pragnienie organicznego wzrostu przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów. Widział przyszłość, w której Plywood Project nadal się rozwija, napędzany pasją i zaangażowaniem w doskonałość.