Plywood Project zdobywa nagrodę MUST HAVE za naszą kolekcję regałów podczas Łódź Design Festival!

Zaktualizowano na  
Plywood Project zdobywa nagrodę MUST HAVE za naszą kolekcję regałów podczas Łódź Design Festival!

Świętujemy Triumf: Plywood Project zdobywa nagrodę MUST HAVE za naszą kolekcję regałów podczas Łódź Design Festival!

 

Z radością ogłaszamy, że Plywood Project został uhonorowany prestiżową nagrodą MUST HAVE przyznaną przez Łódź Design Festival za naszą wyjątkową kolekcję regałów! To wyróżnienie jest świadectwem naszej niezmiennej determinacji i pasji w tworzeniu pięknych, trwałych i ponadczasowych mebli.

 

Regał Maxi W143 | Teak

Podwójne Osiągnięcie: Rzemiosło i Design

W Plywood Project jesteśmy niezwykle dumni z tego, że jesteśmy zarówno projektantami, jak i rzemieślnikami naszych mebli. Ta podwójna rola pozwala nam upewnić się, że każdy element spełnia nasze rygorystyczne standardy jakości i estetyki. Zdobycie nagrody "MUST HAVE" jest szczególnie wyjątkowe, ponieważ uznaje nasze wspólne wysiłki w realizacji naszej wizji. To potwierdzenie niezliczonych godzin, które inwestujemy w doskonalenie każdego projektu i staranne wykonanie każdego produktu, zwłaszcza naszej wyróżniającej się kolekcji regałów.

Serce Naszego Rzemiosła: Poznań

Nasza podróż zaczyna się w sercu Poznania, miasta znanego z bogatego dziedzictwa kulturowego i tętniącej życiem sceny kreatywnej. To dynamiczne środowisko napędza naszą kreatywność i inspiruje nas do przesuwania granic designu. Łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi technikami, aby tworzyć meble, które są jednocześnie innowacyjne i ponadczasowe. Każdy element w naszej nagrodzonej kolekcji regałów odzwierciedla nasze zaangażowanie w doskonałość i naszą pasję do sztuki tworzenia mebli.

 

Wall Unit IX | Antic Oak

Uznanie i Wdzięczność

Otrzymanie nagrody MUST HAVE od Łódź Design Festival za naszą kolekcję regałów to nie tylko wyróżnienie; to świętowanie wysiłku, który wkładamy każdego dnia. Jesteśmy głęboko wdzięczni sędziom za docenienie pasji i ciężkiej pracy, którą wkładamy w każdy produkt Plywood Project. Ta nagroda motywuje nas do dalszego dążenia do doskonałości i wzmacnia naszą wiarę w wartość wysokiej jakości rzemiosła.

Patrząc w Przyszłość

Świętując ten kamień milowy, jesteśmy bardziej podekscytowani niż kiedykolwiek przyszłością. Ta nagroda jest krokiem naprzód, który zachęca nas do dalszej innowacji i przesuwania granic designu. Jesteśmy zobowiązani do utrzymania wysokich standardów, które przyniosły nam to uznanie, i do kontynuowania naszej misji tworzenia mebli, które poprawiają jakość codziennego życia.

Dziękujemy @lodzdesign za to niesamowite wyróżnienie. Dziękujemy również naszym klientom i sympatykom za wiarę w nas i naszą wizję. Nie możemy się doczekać, aby dostarczyć wam więcej wyjątkowych projektów i podzielić się naszą pasją do pięknych, trwałych i ponadczasowych mebli.

Bądźcie na bieżąco z ekscytującymi aktualizacjami i nowymi kolekcjami od Plywood Project!

 

Storage Unit Maxi W143 III | Teak

Odkryj Więcej

Odkryj naszą nagrodzoną kolekcję regałów i dowiedz się więcej o naszej podróży, odwiedzając naszą stronę internetową. Dołącz do nas, gdy kontynuujemy tworzenie elementów, które przekształcają przestrzenie i inspirują życie.

 

zdjęcie Hawa | Łódź Design Festival 2024

Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie i uznanie!

Więcej aktualności i spojrzeń za kulisy naszego procesu projektowego, śledźcie nas na naszych kanałach społecznościowych.

Zespół Plywood Projectzdjęcie Hawa | Łódź Design Festival 2024

Opublikowano na  Zaktualizowano na