Jak dopasować meble? Jak zrobić meble na wymiar?

Zaktualizowano na  
Jak dopasować meble? Jak zrobić meble na wymiar?

Meble w stylu Mid-century modern na wymiar?

Jak mogę dopasować meble do swojego domu?

Czy mogę zrobić meble ze sklejki na wymiar? Czy mogę zmienić rozmiar mebli do wymiaru? To jedne z najczęstszych pytań, które otrzymujemy od Was. Zazwyczaj piszecie: “Kupiłem nowe mieszkanie/ dom, remontuję obecne lub przygotowuje pomieszczenie w którym za chwilę będę chciał zamieszkać”.

Każda z tych przestrzeni wymaga umeblowania, a Ty masz problem z dopasowaniem odpowiednich rozmiarów mebli do swojego wnętrza. Co zrobić? Jak znaleźć optymalne rozwiązania?

Jak dopasować meble lub wykonać meble na wymiar?

Możliwości jest dużo; być może znajdziesz idealnie pasujące meble lub stolarza który wykona pełen projekt od A do Z według wymiaru lub… spróbujesz dopasować/ zaadaptować swoje ulubione meble, do projektu swojego mieszkania.

Całkowicie rozumiemy potrzebę możliwości zmian ponieważ meble, które zakupicie będą Wam służyć przez długi czas dlatego komfort i użyteczność w kreowanej przestrzeni ma ogromne znaczenie – w końcu będziecie spędzać tam dużo czasu spędzając czas z rodziną czy znajomymi, bawiąc się z dziećmi czy pracując

W Plywood Project produkujemy meble ze sklejki brzozowej. Być może dla Ciebie lepszym rozwiązaniem będą meble z drewna litego, fornirowane czy z płyt wiórowych lub mdf. Możliwe, że nasze meble i możliwości zmian jakie możemy wprowadzić nie będą idealnym rozwiązaniem na wszystkie Twoje problemy i wśród innych firm produkujących meble lub wykonujących meble na wymiar znajdziesz rozwiązania które lepiej będą odpowiadać Twoim potrzebom.

 

Spis treści

Poniżej krótki spis treści. 
Jeśli od razu chcesz przejść do konkretnego rodzaju mebli kliknij na wybraną pozycję z poniższej listy:

 • meble modułowe – krótki opis
 • regały
 • komody
 • biurka
 • szafki nocne
 • taborety i ławki

Specjalny dział Customize podzielony na 4 różne opcje customizacji:

 • customize
 • small changes
 • bigger changes
 • projekty indywidualne

Poznaj jak działa nasz system budowania mebli, który dopasujesz do swoich potrzeb z dostępnych elementów systemu Frisk.

Meble modułowe - jak działa nasz system?

W tym tekście przedstawię możliwości, które posiadamy a które Ty możesz wykorzystać w swoich projektach posiłkując się nami.
Modułowy system mebli stworzony w stylu skandynawskim lub retro na bazie którego stworzysz dopasowany regał z szafką czy szufladami, komodę z miejscem na winyle i sprzęt audio lub biurko z szufladami i półkami górnymi.Meble modułowe oparliśmy na nogach bocznych na bazie których możemy stworzyć regały, komody oraz biurka. To nasze główne produkty, które zostały uzupełnione o mniejsze meble, które nie posiadają tylu możliwości modułowości ale można je także zmieniać i dopasować do swoich potrzeb. Często zdarza się tak, że produkty bazują na tych samych nogach ale znajdziesz je w różnych kategoriach ponieważ inna jest funkcja mebla np. na nogach Mini funkcjonują regały Mini, komody 460 lub komody 690 a w wersji z jedną szufladą znajdziesz je w szafkach nocnych; na bazie nóg Maxi znajdziesz regały i biurka itd.

Na bazie elementów systemu modułowego stworzysz, np. regał z szufladamiregał z szafkąszeroką komodę pod sprzęt audio/ tvkomodę na winyle. W biurkach oprócz klasycznych rozwiązań biurek znajdziesz wysokie biurko z półkami górnymi nad blatembiurko narożne czy biurko stojące.

 

Regał do salonu, regał do pokoju dziennego, regał do kuchni... regał z szafką, regał z szufladami
a może regał na winyle?

 

mid-century-modern-regał-maxi-z-szufladami 
Regał Maxi z szufladami | regał Mini z szafką open | regał Midi z szufladami

Regały modułowe

Zazwyczaj swoje miejsce znajdują w salonach i pokojach dziennych lub miejscach do pracy. Dobrze odnajdują się także w przedpokoju, kuchni, łazience a także w zestawach.

Spójrz na poniższą prezentację w którym znajdziesz możliwe rodzaje regałów. Wszystkie z nich skonfigurujesz w naszym sklepie.

 

Regały możemy podzielić według następujących wartości:

wysokość: regał Maxi – 190 cm, regał Midi – 140 cm, regał Mini – 90 cm

szerokość: regały dostępne są w dwóch szerokościach: 51 cm i 74 cm.

Słuchając potrzeb naszych klientów stworzyliśmy również hybrydę pomiędzy regałami a komodami tworząc: regał Midlite o wysokości 114 cm

zabudowa regałów czyli tzw. boxy. Posiadamy 4 rodzaje boxów pasujących do regałów 51 cm i 74 cm. Są to:

 • szafka (z półką w środku),
 • szafka open
 • szuflady
 • winyl

Boxy możesz dowolnie wymieniać w zależności od wybranej szerokości regału. Jeśli posiadasz regał bez boxu możesz go dokupić i zamontować w regale. Reasumując możesz stworzyć regał z szufladami, regał z szafką, regał z szafką open oraz regał na winyle.

dodatkowe półki:

w zależności od regału mogą one posiadać zróżnicowaną liczbę półek, np. regał Maxi 74 cm w wersji podstawowej posiada 5 półek (półki znajdują się na miejscach montażowych (P1/ P3/ P5/ P6/ P7). W naszym konfiguratorze możesz dodać także dodatkowe półki (P2 i P4). Regał Midi w wersji podstawowej posiada 4 półki (P1/ P3/ P4/ P5). Do regału Midi możesz dodać półkę P2. Regał Mini w wersji podstawowej posiada 2 półki (P1/ P3). Do regału możesz dodać półkę P2 (w przypadku regału Mini półkę P2 możesz dodać w dwóch miejscach – w standardowym miejscu montażowym P2 lub „vinyl space”, które lokuje półkę pomiędzy miejscem montażowym P2 i P3)

Uwagi:

W każdym z przypadków gdy chcesz wybrać regał z boxem półka P2 zostaje automatycznie zdjęta z regału – koliduje ona z montażem boxu.

Uzupełnieniem powyższych regałów są:

Szafki RTV – to najniższa opcja wśród regałów. Mebel ten bazuje na nodze bocznej o wysokości 64 cm. Szafki dostępne są w dwóch szerokościach 74 i 51 cm. Regały mogą mieć 2 półki.

Możesz je zmienić poprzez umieszczenie poprzeczek zamiast półki dolnej, wybrać opcję z jedną szufladą lub rozszerzyć do wielkości komody. Wszystkie możliwe opcje będą dostępne kolejno w ławkach i taboretach, szafkach nocnychkomodachIch opis znajdziesz w dalszej części tego artykułu.

Komoda RTV, komoda na sprzęt audio, komoda na winyle, komoda szeroka z szafkami, komoda z szufladami a może komoda na adapter i kolekcje winyli?

komoda Frisk 460 X

Komody modułowe

Komody – najczęściej odnajdują się w salonach i pokojach dziennych co w ogóle nie skreśla ich z innym pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Potrafią służyć, np. jako magazyn płyt winylowych albo szafka pod pod sprzęt audio/ tv lub szafką pod umywalkę.

modułowe komody plywoodproject

 

Standardowe komody oparte są na nogach bocznych Mini. Komody mają szerokość 143 cm i możemy podzielić według jednej wartości czyli ilości boxów:

 • komoda Frisk 690 – zawiera 2 boxy o szerokości 69 cm

 • komoda Frisk 460 – zawiera 3 boxy o szerokości 46 cm

Komody wykorzystują dokładnie te same boxy, które pojawiły się już w regałach. Wybierając w konfiguratorze konkretne warianty, np. szafka | szuflady | winyl ich układ możesz ustalić przy montowaniu mebla, np. vinyl | szafka | szuflady a zestaw montażowy jest przygotowany tak aby każde ustawienie było możliwe.

Komody Frisk Mini

Uzupełnieniem komód są nasze szafki RTV, które oparte są na niższych nogach (wysokość nóg to 64 cm), szerokość komód Low to 143 cm.

Szafki RTV występują w 3 wariantach: z dwoma szufladami, z jedną szufladą, bez szuflad.

Komody te dobrze sprawdzają się jako komody rtv, ale z racji jej wysokości mogą także posłużyć jako ławka do siedzenia (ławka czy taboret 460 mają dokładnie tę samą wysokość).

Biurka do pracy, biurka z szufladami, biurko z półkami górnymi, biurko narożne a może biurko stojące?

Biurko Midi z szufladami

Biurka Mid Century występują w kilku możliwych wariantach szerokości, głębokości, mogą być z szufladami lub bez szuflad. Obok klasycznych biurek stworzysz także wysokie biurko z półkami nad blatem/ biurko z nadstawką.

Znajdziesz także biurko narożne, które dobrze wypełniają kąt do pracy gdzie potrzebna jest większa przestrzeń robocza, biurko stojące z półką górną i szafkami dolnymi lub biurko rosnące wraz z dzieckiem.

 

Biurka klasyczne

To biurka oparte na dwóch rodzajach nóg o wysokości 65 cm.

Możemy je podzielić według następujących parametrów:

głębokość blatu: (głębokość nóg ma znaczenie jaką głębokość blatu możemy zastosować).

– blat o głębokości 49 cm

– blat o głębokości 65 cm

szerokość biurka – biurka dostępne są w  szerokościach 85 cm / 100 cm/ 120 cm/ 180 cm

rodzaj blatu: biurko może być z szufladami lub bez szuflad

 

 

Uwagi / wyjątki:

Nie wszystkie wymienione parametry odnoszą się do każdego biurka. Mamy następujące wyjątki, których nie znajdziesz w konfiguratorze:

 • biurko o głębokości 65 cm i szerokości 85 cm – odrzuciliśmy je ze względów czysto estetycznych

 • biurko o szerokości 180 cm występuje tylko w szerokościach 49 cm i 65 cm głębokości bez szuflad

biurko frisk 180 mid century modernBiurko Frisk o szerokości 180 cm

Biurka Maxi z półkami nad blatem/ nadstawką

To wysokie biurka stworzone na bazie nóg Maxi o wysokości 190 cm. Biurka posiadają półki górne nad blatem roboczym, które idealnie sprawdzają się w przechowywaniu książek czy rzeczy biurowych, które chcemy mieć w zasięgu ręki. Wszystkie biurka Maxi mają jednakową głębokość blatu, która wynosi 49 cm. Biurka występują w dwóch wersjach z szufladami i bez szuflad.

Możemy je zbudować według poniższych parametrów:

szerokość biurka – biurka dostępne są w szerokościach 85 cm / 100 cm/ 120 cm

blat o głębokości 49 cm

rodzaj blatu: biurko może być z szufladami lub bez szuflad

biurko maxi z szufladami od Plywood ProjectBiurko Maxi z szufladami z regałem Maxi

Biurko Midi z półką - biurko z nadstawką

Powstało na bazie nóg Midi o wysokości 140 cm. Posiadają jedną półkę górną, która idealnie sprawdzają się w przechowywaniu książek czy rzeczy biurowych, które chcemy mieć w zasięgu ręki. Wszystkie biurka Midi, podobnie jak Maxi, mają jednakową głębokość blatu 49 cm i występują w jednej szerokości 100 cm. Biurka Midi występują w wersji z szufladam lub bez szuflad.

Możemy je zbudować według poniższych parametrów:

 • szerokość biurka – biurka dostępne są w szerokości 100 cm

 • blat o głębokości 49 cm

 • rodzaj blatu: biurko może być z szufladami lub bez szuflad

Biurko narożne / biurko L shape

Posiadanie własnego „kąta” do pracy to idealne rozwiązanie gdy potrzeba jest większa przestrzeń na której pracujesz. Dopasuj swój rozmiar według parametrów:

 • szerokość blatów – możesz wybrać 3 różne konfiguracje; 180 cm/120 cm, 180 cm/100 cm lub 180 cm/85 cm (jeden z blatów zawsze ma 180 cm, drugi do wyboru spośród 120 cm/ 100 cm/ 85 cm)

 • głębokość blatu – do wyboru 49 i 65 cm (podobnie jak w standardowych biurkach głębokość blatu wyznacza nogę boczną)

 • wybór wersji lewej lub prawej w zależności od narożnika i układu biurkabiurko naroznikowe naturalne wybarwienie w swietle dziennym

Biurko narożne 180/65 x 85/49

Biurko stojące

Idealne gdy masz dość siedzenia i lubisz pracować w pozycji stojącej. Biurko stojące skonstruowane jest na bazie nóg Maxi, ma półkę górną/ nadstawkę oraz blat na wysokości 99 cm.Pod blatem boxy w których schowasz rzeczy biurowe. Biurko występuje w szerokości 97 cm i głębokości blatu 49 cm, wysokości 190 cm oraz dowolnej konfiguracji 2 boxów o szerokości 46 cm.

biurko stojace mid century modern

Biurko stojące z dwoma boksami open

Biurko rosnące

To biurko może rosnąć wraz z Twoim dzieckiem. Biurko z możliwością regulacji wysokości blatu pozwoli dostosować mebel do wzrostu, bez obaw, że Twoje dziecko wyrośnie z biurka.

Biurko ma możliwość regulacji wysokości blatu co 5 cm zaczynając od blatu na wysokości 38 cm kończąc na 74 cm.

Biurko występuję w wersji 100 cm szerokości oraz głębokości blatu 49 cm. Biurko możesz kupić w zestawie z krzesłem rosnącym, które posiada regulację wysokości siedziska.

biurko rosnace mid-century modern

Biurko rosnące z krzesłem rosnącym

Szafki nocne, stoliki nocne, niskie szafki z szufladami

Szafki nocne – przydatne przy łóżkach ale dobrze odnajdują się także w innych strefach domu jak łazienka czy pokój dzienny. Szafki skonstruowane są na bazie wysokości nóg: Mini (szafka nocna Mini)

Możesz wybrać według parametrów:

 • nogi: Mini

 • szerokość: 74 cm i 51 cm

 • wariant: półki lub szuflada

szafka nocnaSzafka nocna Mini

Ławki na buty, ławki do sypialni, taborety

Ławki, które idealnie sprawdzają się w korytarzach, wejściach do domów. Skonfigurujesz je według następujących parametrów:

 • szerokość: 97 cm i 150 cm

 • masz możliwość wyboru ławki, która będzie mieć siedzisko i półkę dolną zamiast szczebli. Ten wariant dostępny jest tylko dla szerokości 97 cm

Taborety – znajdują zastosowanie w wielu miejscach – możesz siadać, stawiać na nich kwiaty, gazety itd. Możesz wybrać spośród dwóch rodzajów taboretów

 • taboret z okrągły siedziskiem – średnica siedziska 32 cm, wysokość 40 cm

 • taboret 460 – szerokość taboretu wynosi 51 cm. Taboret masz możliwość skonfigurować jak w przypadku ławek; wybrać wariant z siedziskiem i szczeblami lub siedziskiem i półką dolną.

Jak dopasować właściwy kolor mebli?

W podstawowej palecie kolorów drewna znajdziesz poniższe możliwości.

Jeśli masz wątpliwości czy dany kolor będzie pasował możesz zamówić u nas próbnik kolorów lub możemy spróbować pomóc w dobrze właściwego koloru. Próbnik kolorów znajdziesz tutaj:

PRÓBNIKI KOLORÓW

Dodatkowo w ramach oferty olejów Osmo możemy poszukać innych wybarwień, które być może będą tym czego szukasz.

Masz pytania do powyższego, coś jest niejasne – daj nam znać, chętnie pomożemy.

próbki kolorów

Meble na wymiar, dopasowanie rozmiarów mebli do wnętrza, stworzenie mebli według projektu.

W dalszej części przedstawię kolejne możliwości związane z naszymi produktami oraz co ważniejsze z możliwością ich modyfikacji żeby lepiej dopasować do wnętrza.

W każdym miesiącu zwracacie się do nas z pytaniami czy mogę zmienić szerokość regału z 74 cm na 65 cm, wysokość biurka z 78 cm na 74 cm, wykonać szerszą komodę niż standardowa lub zaprojektować wyższe nogi niż Maxi (190 cm) lub czy możemy wykonać mebel w tydzień bo zaczyna się rok szkolny, ktoś najbliższy ma urodziny albo kończy się remont i trzeba szybko urządzić pokój.

Całkowicie rozumiemy potrzebę zmian rozmiarów mebli. Najczęściej podyktowane są chęcią dopasowania do posiadanej ilości miejsca, dopasowania funkcjonalności. Nie możemy zagwarantować realizacji każdych zmian, większość z nich jesteśmy jednak w stanie wykonać. W kwestii czasu realizacji pojawiają się szanse na ekspresowe wykonania.

Poniżej postaram się przybliżyć jakie zmiany w meblach wykonujemy (dla klarowności podzielę je na cztery opcje personalizacji):

1. Customize

W dziale Customize zbuduj swój mebel na bazie naszych standardowych elementów. Może to być, np. szerszy regał lub wyższa komoda.
Poniżej kilka rysunków z naszymi standardowymi elementami:

Weźmy za przykład komodę i dwie zmiany: zmiana szerokości i wysokości. Podstawowa wersja komody Frisk 690 składa się z nóg o wysokości 90 cm (Mini) i dwóch boxów w wersji o szerokości 69 cm.

W ramach CUSTOMIZE możemy zmniejszyć szerokość zostawiając nogi Mini (wysokość 90 cm) i umieszczając dwa boxy o szerokości 46 cm. Możemy także zmienić nogi na wyższe, np. 140 cm (Midi) lub 190 cm (Maxi). Zobacz na poniższe rysunki

Poniżej przykład roszerzonej wersjina tych samym wariantach wysokości. Zastosowaliśmy układ 3 boxów – 2x 46 cm i jeden 69 cm (na rysunku przedstawiłem symetryczny układ box 69 cm jest umieszczony centralnie, a boxy 46 cm po bokach). 

Z racji bardzo dużej ilości możliwych wariantów (4 wysokości nóg X wszystkie możliwe układy i warianty boxów X kilka szerokości X 5 kolorów) w dziale Customize umieściliśmy przykładowe realizacji na konkretnych boxach.

Ceny które znajdziesz w konfiguratorze w poszczególnych wariantach w konfiguratorze odpowiadają dokładnie tej wizualizacji np. jeśli wybrałeś: wysokość: 140 cm, szerokość: 166 cm to znajdziesz ten oto wariant produktu z boxami w kolejności: vinyl 46 | szuflafy 69 | szafka open 46 to cena dotyczy dokładnie tej konfiguracji.

Jeśli chcesz wymienić boxy na inne np. szafka 46 | vinyl 69 | szafka open 46 to cena będzie inna. Na chwilę z racji ogromnej ilości wariantów i układów boxów nie tworzyliśmy każdej możliwej wersji.

Jeśli wybrałeś pasującą wysokość i szerokość i chcesz zmienić boxy oraz ich układ napisz do nas – wykonamy model oraz przedstawimy cenę Twojego wariantu.

contact@plywoodproject.com

W powyższych akapitach dowiedziałeś się jak działa nasz system oraz jak można zbudować większe regały lub komody w naszym dziale Customize.

Teraz przejdziemy do zmian, dzięki którym dopasujesz meble na wymiar. Podzieliliśmy to na 3 kategorie. Każda kategoria zawiera inny zakres zmian podzielony według poziomu skomplikowania.

2. Small changes

Small changes to modyfikacje, w których dokonanie zmian nie niesie ze sobą większej ingerencji w standardowy produkt i jest zazwyczaj jego zmniejszeniem, np. skrócenie nóg, zwężenie blatu biurka, ścięcie nóg bocznych do wysokości korpusu mebla. Zmniejszanie mebli zazwyczaj nie generuje dodatkowych kosztów związanych ze zmianami. 

Wyjątkiem będą zmiany szerokości mebli, które zawierają boxy/ korpusy. Zwężenie tych modeli mebli generuje dużo więcej zmian w całym projekcie mebla, począwszy od półek do boxów i szuflad. Te zmiany będziesz mógł wykonać w kolejnym punkcie. Poniżej przykłady możliwych zmian na konkretnych meblach:
 • Biurko – obniżenie wysokości z 78 cm na 76 cm, zwężenie szerokości biurka ze 120 cm do 110 cm, spłycenie blatu z 65 cm na 60 cm.
 • Regał – zmniejszenie szerokości regału z 74 cm do 65 cm, obniżenie wysokości regału Midi ze 140 cm do 135 cm, zmniejszenie głębokości półek, żeby miały taką samą głębokość jak nogi
 • Komoda – obniżenie wysokości z 90 cm do 85 cm (skrócenie nóg od dołu lub ścięcie nóg bocznych do wysokości korpusu komody).
 • Ławka – zmiejszenie szerokości ławki z 97 cm do 85 cm.

 • Zmiana uchwytów – jeśli masz swoje ulubione uchwyty/ gałki lub spodobały Ci się produkty dostępne u nas w dziale akcesoria to możemy przygotować meble pod wybrane uchwyty.

To kosmetyczne zmiany, które jesteśmy w stanie wykonać w prosty sposób. Zawierają zmniejszenia istniejących już elementów. Ważne jest żebyście pamiętali że w odróżnieniu od powiększania mebli, zmniejszanie w większości przypadków nie wymaga wycinania zupełnie nowych elementów, powiększanie – już niestety tak.

Pamiętaj proszę, że nie każde zmniejszenie rozmiaru jesteśmy w stanie wykonać, ponieważ np. zbyt duże zmniejszenie głębokości blatu może spowodować, że biurko straci swój estetyczny blask i nie będzie pasowało do nóg bocznych. Pamiętaj też, że wyjątkiem jest zmniejsze np. regałów z boxem, które znajdziesz w punkcie BIGGER CHANGES poniżej

Daj znać jeśli mieścisz się w ramach powyższych zmian poinstruujemy jak możemy to wspólnie zrealizować.

3. BIGGER CHANGES

BIGGER CHANGES – to zmiany w których chcesz powiększyć mebel – powiększenie w odróżnieniu od zmniejszenia jest bardziej problematyczne, ponieważ wymaga od nas zaprojektowania oraz przygotowania nowych, niestandardowych elementów.

W tym miejscu warto jeszcze dodać, że zmniejszenie np. regału z boxem również możemy zaliczyć do tego typu zmian. Nasze boxy składają się z wielu elementów – z frontów, boków, półek, przedziałek a także szuflad z prowadnicami. Każda zmiana szerokości takiego boksu, będzie generowała zmianę praktycznie każdego elementu w tym boksie, dlatego jest to bardziej skomplikowane niż docięcie jednej półki. Może okazać się, że jedna zmiana będzie powodować kolejne zmiany.

Najlepszym przykładem będzie biurko, np. jeśli chcesz zmienić głębokość blatu z 65 cm na 75 cm to wówczas musimy wykonać głębszą nogę boczną żeby zachować odpowiednią stabilność mebla. Jeśli będzie to biurko z szufladami to wraz z korpusem należy wykonać zmiany w szufladach wewnątrz korpusu i ze względu na zmianę głębokości zastosować inne prowadnice. Podobnie będzie gdy będziesz chciał zmniejszyć szerokość, np. regału Maxi z boxem. Przykład: Zmiana szerokości regału Maxi z szufladami z 74 cm na 62 cm. Ta zmiana wymaga zmian szerokości półek, zmian szerokości boxu oraz zmian w szufladach.

Poniżej znajdziesz przykłady zmian:

 

Biurka

– zwiększenie szerokości biurka z szufladami ze 120 cm do 140 cm

– biurko ze zmniejszoną szerokością ze 120 cm do 115 cm oraz zmiany prawej szuflady w wyjeżdżającą tacę

– zwiększenie głębokości blatu do biurka z 65 cm na 75 cm. Zmiana głębokości blat niesie za sobą zmiany nóg bocznych do biurka na głębsze

Regały

 

 

 Jak dopasować meble? Jak zrobić meble na wymiar?
 •  zwiększenie szerokości regału bez boxu z 74 cm do 95 cm
 • wykonanie regału na wyższych nogach niż Maxi (np. 214 cm)
 • zwiększenie głębokości boxu w regale

 

Komody

– wykonanie niestandardowej komody o szerokości np. 172 cm – nie jest ona wielokrotnością wymiarów naszych boksów, dlatego najprawdopodobniej będzie wymagała zmiany w projekcie boksu na żądaną szerokość

Inne meble

– zwiększenie szerokości ławki – zmiana szerokości ławki z 97 cm do 135 cm (zwiększenie szerokości ławki do większych rozmiarów skutkuje dodaniem dodatkowej listwy). Wymiana szczebli dolnych na półkę.

Ławka ze zmienioną szerokością oraz półką dolną zamiast szczebli

szerokość całkowita: 135 cm

wysokość: 64 cm

Jeśli powyższe zmiany mówią dokładnie o tym o czym pomyślałeś skontaktuj się z nami. Odpowiemy czy i jak możemy dokonać stosownych modyfikacji. Jeśli będziemy w stanie podjąć się realizacji, przygotujemy model 3d w których będziesz widział wszystkie przygotowane zmiany tak aby projekt był dla Ciebie czytelny, w następnej kolejności wycenimy go i ustalimy dogodny czas realizacji.

4. Projekty indywidualne

Projekty indywidualne – zaliczymy tutaj wszystko co wymaga dużych zmian w naszym meblach lub stworzenia zupełnie czegoś nowego według Waszego pomysłu/ projektu.

Chcesz z nami zrealizować swój projekt, daj znać.

Przykłady takich realizacji przedstawimy niebawem

Opublikowano na  Zaktualizowano na